Het is gelukt : vanaf vrijdag 4 september trappen wij ons nieuw trainingsseizoen op gang voor 2020.  De omstandigheden zijn door de Corona-maatregelen slechts licht gewijzigd, in details.  Onze leden zijn van deze voorzorgen en maatregelen op de hoogte gebracht.

Maar wij kunnen alle belangstellenden verzekeren dat wij regelmatig kunnen trainen zoals voorzien, in veilige omstandigheden en zonder véél hinder.  We wensen de Gemeentelijke Overheid en uitbating van het zwembad dan ook te bedanken dat zij dit voor de sportclubs op deze manier mogelijk maken.  Onze werking als duikclub en nog meer als duikschool is immers totaal afhankelijk van de beschikbaarheid van het zwembad.

Update : zoals u waarschijnlijk wel weet zijn door de 2de golf van Corona alle zwembaden terug gesloten en zijn dus ook onze trainingen tot nader order opgeschort.   Wij houden jullie op de hoogte.

 

Kennismaking